Zásady ochrany osobných údajov – GDPR

Kto sme

Rímskokatolícka cirkev Farnosť CHYNORANY, ul. V. Beniaka č. 54, 956 33 CHYNORANY, prevádzkujúca webové stránky http://www.chynorany.fara.sk

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame:

Komentáre nie sú na našich webových stránkach povolené.

Multimédiá

Nahrávanie multimediálneho obsahu našich webových stránkach nieje povolené.

Kontaktné formuláre

Kontaktné údaje nezbierame.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Analytika:

S kým zdieľame vaše údaje

Vaše údaje nezdieľame s tretími osobami.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Vaše údaje neuchovávame.

Kam posielame vaše údaje

Vaše údaje nezdieľame s tretími osobami.

Vaše kontaktné informácie

Neuchovávame Vaše kontaktné informácie.

Dodatočné informácie

Neuchovávame žiadne dodatočné informácie.

Ako chránime vaše údaje

Vaše údaje sú chránené za použitia najnovších technológií a následne včasne aplikovaných aktualizácií použitých softvérových riešení.

Aké máme procesy pri úniku dát

Nezbierame a neuchovávame žiadne data.

Z akých tretích strán získavame údaje

Nezískavame žiadne údaje tretích strán.

Aké automatizované rozhodovanie (spracovanie) a/alebo profilovanie robíme s údajmi používateľa.

Žiadne.

Požiadavky na zverejňovanie právnych predpisov v regulovanom odvetví

Nie sme členom regulovaného odvetvia.